Pankart

Fiyatlar için tıkla 

Pankart nedir?
Pankart tanıtım, reklam, promosyon ve benzeri amaçlar ve ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli kumaş materyaller üzerine baskı yapılmakla üretilen ürünlerin geneline verilen isimdir. Firmamız Pankart üretimi konusunda alanın öncü firmalarından olmakla Pankart üretim ve satışına devam etmektedir.
Pankart fiyatları
Yurt genelinde Pankart satışı yapan birçok firma bulunmasına rağmen Pankart üretimi yapan işletmeler sayılıdır. Bu sayılı üreticiler arasında önemli bir üretim hacmine sahip olan firmamız Pankart fiyatlarında doğal olarak öndedir. Perakende Pankart satışının yanında Pankart satan firmalara da tedarik hizmeti vermekte olduğundan firmamızın Pankart konusundaki fiyat politikası tüm tüketiciler için makuldür.
Pankart ölçüleri
Pankart ölçüleri, kanun, tüzük ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Firmamızın Pankart üretimi esnasında belirlenmiş standart ölçülerin dışına çıkma imkânı mevzubahis değildir. Pankart ölçü ve ebatları konusunda ilgili kanun, tüzük ve yönetmelik metinlerinde detaylı ve net bilgi mevcuttur.
Pankart imalat
Pankart imalatı firmamızda seri ve bant usulüyle yapılmaktadır. İmalat surecinde Pankart ölçü ve ebatlarına hassasiyetle dikkat edilmekte mümkün olan en canlı ve gerçek renkler uygulanmaya çalışılmaktadır.  Pankart imalatı esnasında ulusal ve küresel standartlara uyulmakta, maksimum müşteri memnuniyeti ve optimum fiyat hedeflenmektedir.
Pankart kullanım alanları
Pankart tanıtım ve prestij başta olmak üzere pek çok amaç ve doğrultuda kullanılabilir. Fuarlar, okullar, ofisler ve makam odalarında kullanmak üzere Pankart satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz.0216 565 15 16 - 0552 242 38 84
Hamzayerlikaya Bulvarı Cumali Sokak No:1 A  / Ümraniye / İstanbul